poniedziałek, 14 kwietnia 2014

e.l.f. NAJS czy SZAJS

Hej hej :)
Ostatnie dni wolne od pracy motywują mnie do wzmożonej aktywności na blogu.
Dzisiejszy post będzie typowo dziewczyński- dotyczy on kolorówki elfa ( eyes lips face).
Krótkie info dla tych, którzy nie kojarzą marki:
E.l.f. to firma wywodząca się z Nowego Jorku, w swojej ofercie ma głównie kosmetyki kolorowe oraz wszelkie akcesoria t.j. pędzle, aplikatory, bazy itd.
Produkty charakteryzują się niską ceną wachającą się między 1-6 € lub £ z przewagą 1€\£ za linię podstawową i 4€\£ za kosmetyki z gamy studio.
Fenomenem marki jest wysoka jakość w bardzo niskiej cenie. Niestety zdarza się, że poszczególne artykuły mogą okazać się wyrobami nie najwyższych lotów ( tyczy się to głównie tak zwanej linii za funta), w związku z czym jeśli planujemy zakup, należało by poszukać opinii na temat konkretnych produktów w sieci lub podpytać kogoś kto miał już z nimi styczność.
Oczywiście kwestia niskiej ceny również jest sporna ponieważ przykładowy pędzel, za który zapłacimy we Francji 4€  w Polsce kosztuje odpowiednio więcej czyli 16-25 zł. W związku z tym nasuwa się pytanie: czy warto kupować wyroby elfa?
Opłaca się z pewnością gdy mieszkamy poza granicami PL, tu nie ma się co spierać. Natomiast w przypadku zakupu w Polsce różnie to bywa. Jakie opcje mamy do wyboru?
1. Możemy nabyć dane wyroby na stronie polskiego dystrybutora np. http://e-elf.pl
Wielkim minusem takiego rozwiązania jest bardzo okrojony asortyment. Warto jednak tam zajrzeć, a nuż znajdziemy właśnie to, czego nam potrzeba ;)
2. Bezpośrednio w butiku producenta.
Tu jednak również napotykamy uniedogodnienie ponieważ oddział polski został przejęty przez Niemcy. Co to oznacza? Że paczka nadawana jest za granicą, w związku z czym za samą przesyłkę uiszczamy ok 32 PLN. Dodatkowo trzeba by posiadać konto walutowe lub PayPal aby dokonać przelewu w euro.
http://www.elf-kosmetik.de/pl/all
Kiedy już zdecydujemy się zaopatrzyć w butiku pamiętajmy by pokazać ofertę koleżance czy siostrze, spróbujmy rozłożyć koszty. Dzieląc cenę wysyłki na 3 osoby możemy zrobić naprawdę dobry deal.
3. Jeśli nie spieszymy się szczególnie z otrzymaniem zamówienia możemy poprosić kogoś ze znajomych lub rodziny, kto obecnie przebywa poza Polską, aby dokonał dla nas zakupu.

Jeśli żadna z powyższych opcji nam nie odpowiada pozostaje nam jeszcze zamówienie zbiorcze organizowane m.in. na wizażu.

A teraz do konkretów :)
Narzuciłam sobie wyzwanie. Moim celem będzie przedstawienie jak największej ilości produktów eyes lips face wraz z opisem działania, jakości i własnych odczuć. Jestem na etapie testowania kilkunastu kosmetyków, akcesoriów itp.
Na tę chwilę planuję jeszcze jedno zamówienie ( dokonałam dwóch), w którym mam nadzieję dorwać kosmetyki nagminnie wykupione. Jeśli do tego czasu lub nawet później ktoś z Was będzie chciał dowiedzieć się czegoś więcej na temat nieprzedstawionego w poście produktu zapraszam do kontaktu, chętnie przetestuję i się wypowiem ;)

Wyczekujcie zdjęć i ocen, lada moment się pojawią ;)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thank you so much for your comment!
I hope I'll see you soon!
xo xo!

Merci pour tous les commentaires,
A bientôt!
bisous bisous!

Dziękuję za każdy komentarz,
Do zobaczenia wkrótce!
Buziaki!